Rozpoczynamy II semestr

Szanowni słuchacze Mińskiego UTW.

Kolejny już raz piszę informację, która nie jest dla nas dobrą wiadomością. W dalszym ciągu pozostajemy bez spotkań bezpośrednich naszej społeczności.                                                                  

W poprzedniej informacji Zarząd przedstawił program działania na styczeń i luty 2021r.   /tematykę wykładów  on-line, zajęcia gimnastyczne, zapisy na wypoczynek letni/.

Kolejne wykłady w najbliższy czwartek : Sławni Polacy i ich koniki-. P.Ula Kowalczuk

Od poniedziałku  18.01.br rozpoczynamy gimnastyki on-line:

/poniedziałek 10.30 ? piłki, wtorek  10.30? pilates, środa ? 9.30 rozciągająca, piątek- joga godz. 8.30/.

Nie ma jeszcze kompletów na poszczególne grupy. Zachęcam Państwa do zwiększenia swojej aktywności fizycznej chociaż w takiej formie. Doświadczam tego i bardzo mi się to podoba. To naprawdę nie jest skomplikowane.

Przygotowałyśmy też informacje dot. wyjazdów wakacyjnych 05-15.06.br do Okuninki  /koordynator Jadwiga Maciejewska tel. 508 315 912/   i  02-14.09. br. do Krynicy Morskiej /koordynator Zofia Grzelak tel. 660 307 751/ .

Zainteresowanych prosimy o kontakt w Zielonym Domku , informację e-mail na adres stowarzyszeniertwmm@o2.pl  lub kontakt  telefoniczny  do koordynatorów.

Obecnie opracowywane są szczegółowe informacje dot. wypoczynku letniego w Okunince i Krynicy Morskiej i wkrótce zamieścimy je na stronie internetowej aktywnyseniormm.pl

Prezes Zarządu – Jadwiga Maciejewska