INFORMACJA ROWY

Stowarzyszenie ?Radość Trzeciego Wieku? w Mińsku Mazowieckim

Informacja dla uczestników wyjazdu na wypoczynek letni  w Ośrodku WYDMA PARK w Rowach  ul. Wczasowa 14         w dniach od 20 sierpnia do 1 września 2022 r.

1/ Zbiórka uczestników wyjazdu w dniu 20 sierpnia 2022 r. (sobota) o godz. 6:45 przed MDK,      Planowany odjazd autokaru godz. 7:00

2/ W dniu wyjazdu do Rowów – zabieramy kanapki i picie na drogę. Do ośrodka zajeżdżamy ok. 16.00, czyli na obiadokolację

3/ Wyżywienie: trzy posiłki dziennie (śniadanie i kolacja w formie bufetu), obiad serwowany do stolika + deser do obiadu. Świadczenia rozpoczynają się kolacją w dniu przyjazdu i kończą śniadaniem w dniu wyjazdu. Ponadto uczestnicy otrzymują na drogę powrotną suchy prowiant.

4/ Pokoje wyposażone w TV, czajnik elektryczny, ręczniki, szklanki.

5/ Uczestnik potrzebujący fakturę za pobyt proszony jest zgłosić ten fakt przed wyjazdem do  koordynatora (tel.600 084 021 Joanna Suchocka) podając dodatkowe dane do faktury.  Nadmieniam, że Usługodawca nie świadczy zabiegów rehabilitacyjnych.

6/ Każdy uczestnik zobowiązany jest do:

– uiszczenia opłaty gotówką w kwocie 250 zł za  przejazd autokarem (płatność w autokarze),

– przekazania koordynatorowi  informacji  zapisanej  na kartce papieru  dotyczącej  bezpieczeństwa  osobistego  tj. numeru telefonu  do  kontaktu z osobą bliską (wskazanie powinowactwa)    

– zabrania ze sobą ankiety z ?Pudełka Życia? ( informacja o przyjmowanych lekach) oraz zabranie ze  sobą tychże leków. Jeśli ktoś nie ma PUDEŁKA ŻYCIA wraz z ankietą do wypełnienia, może je otrzymać w Zielonym Domku.

Przypominam o obowiązku złożenia osobistego podpisu na liście do ubezpieczenia. Ostateczny termin to 17.08.2022 r. (środa) w godz. 11.00 – 13.00 podczas dyżuru członków Zarządu w Zielonym Domku

– wniesienia w Ośrodku  opłaty klimatycznej w kwocie 30 zł  (2,50 za dobę x 12 dni).

Koordynator wyjazdu  –  J. Suchocka