Remont w Zielonym Domku

Od dłuższego czasu nosiliśmy się z zamiarem odświeżenia pomieszczeń Zielonego Domku , które użytkujemy już 10 lat. Pandemiczny marazm sprawił, że teraz wiosną, spragnieni wspólnych działań, mogliśmy zrealizować nasz plan. Spontanicznie zorganizowały się grupy, które przystąpiły do działań.

Koordynacją prac zajęła się kol. Ewa Gańko ? członek Zarządu. W prace malarskie zaangażowali się koledzy i koleżanki : Janek Paprocki, Józek Szymalak, Jasiu Wiącek, Jurek Jackiewicz, Adam Zwierz, Małgosia Sitek i Ewa Gańko. Szczególny wkład w wykonanie i nadzór włożył Janek Paprocki, za co bardzo mu dziękujemy.

 Dużego wsparcia udzielił nam pan Adam Kosiński z firmy KOSBUD ?zabezpieczając potrzebną farbę.

 Pomalowany został jeden pokój, łazienki, sień wejściowa. Przyszedł czas na sprzątanie. Ekipy koleżanek ruszyły do pracy: Zosia Grzelak, Mirka Kulma, Ewa Gańko, Ania Smoleńska, Wiesia Rendaszek, Alina Kałowska, Ala Rycielska ? która zapewniała katering, Małgosia Sitek, Jurek Maciejewski.

 Ja wspomagałam w miarę sił oraz dbałam o dobre samopoczucie ekipy. Bez zaangażowania życzliwych ludzi , wykonanie tej pracy byłoby niemożliwe .

 Trudno jest oszacować wartość pracy 15 os. grupy.  Najważniejszy jest i satysfakcja , że zrobiliśmy to sami . Jedynie pranie dywanów i krzeseł wykonała firma zewnętrzna. Prace malarskie (drugi pokój i kuchnia) będziemy kontynuować w sierpniu. Wszystkim koleżankom i kolegom oraz darczyńcom zaangażowanym w nasze przedsięwzięcie bardzo serdecznie dziękuję.

 Pozostałych członków naszego stowarzyszenia zapraszam do współpracy w sierpniu.

                             Jadwiga Maciejewska  – prezes zarządu