OKUNINKA – wyciąg z Umowy

Wyciąg z Umowy z organizatorem Biurem ASTUR Sp. z o.o. w Lublinie z dnia 17.12.2019 r.

Zleceniobiorca oświadcza, że posiada gwarancje organizatora turystyki wystawioną przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. – polisa OC o numerze M 208359.

Zleceniobiorca w ramach zawartej umowy zapewnia (wg oferty):

  1. Zakwaterowanie – murowane bungalowy z pełnym węzłem sanitarnym (2 pokojowe x 3 os. oraz bungalowy typu studio (2+1) oraz w pawilonie hotelowym – pokoje 2 os. z łazienkami. Dopłata do pokoju 1 os. 300 zł.
  2. Transport na trasie Mińsk Maz. – Okuninka – Mińsk Maz.
  3. Wyżywienie 3 posiłki dziennie.
  4. Ognisko z pieczeniem kiełbasek, grillowanie, wieczorek taneczny.
  5. Zabiegi rehabilitacyjne (2 dziennie wg wskazań lekarza przez 10 dni zabiegowych).
  6. Ćwiczenia ogólno usprawniające, marsze z kijkami NW.
  7. Rekreacja nad Jeziorem Białym – korzystanie z rowerów wodnych, kajaków wg grafików (oprócz sobory i niedzieli).
  8. Jednodniowa wycieczka autokarowa (trasa do uzgodnienia z grupą).

Koszt skierowania 1 uczestnika uwzględniający w/w świadczenia wynosi: 1440 zł, płatne w ratach: I – 300 zł do 15 marca br., II – 600 zł do 15 maja (ze względów pandemicznych termin przesunięto do 27 czerwca br), III – 540 zł do 12 lipca br.

Da ułatwienia w załatwieniu rozliczeń wskazane, by II ratę wpłacić do 27.06., ratę III do 10 lipca br.

Do dnia 1 sierpnia br. zarząd zobowiązany jest do załatwienia wszystkich formalności wynikających z postanowień umowy oraz sprostania rygorom występującej pandemii.

Telefon kontaktowy – Jadwiga Maciejewska 508 315 912, nasza strona internetowa aktywnyseniormm.pl

OKUNINKA – położona jest nad Jeziorem Białym, na Pojezierzu Łęczyńsko – Włodawskim (na pograniczu Polski, Białorusi i Ukrainy). Jest to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc wypoczynkowych Lubelszczyzny. Ta położona między Wieprzem i Bugiem kraina urzeka swoją kameralnością, naturalnością oraz licznymi atrakcjami. Pojezierze zostało objęte międzynarodowym programem UNESCO i wchodzi w skład Transgranicznego Rezerwatu Biosfery „Polesie Zachodnie”.

Jest to jeden z największych obszarów bagiennych w kraju, które wraz z płytkimi dzikimi jeziorami i karłowatymi lasami tworzą krajobraz przypominający tundrę i lasotundrę. Między 2 dzikimi rzekami Bugiem i Wieprzem znajduje sie ponad 60 jezior. Występują tu liczne ślady burzliwej historii współżycia wielu narodów i religii. Badania wskazują największe nasłonecznienie w kraju (duży wpływ klimatu kontynentalnego), co sprzyja uprawianiu turystyki wodnej i rowerowej.

Ciekawe miejsca to: Włodawa (www.wlodawa.pl), nazywana miastem trzech kultur. Łęczna (www.leczna,pl), miasto z trzema historycznymi rynkami, obecnie rejon wydobycia węgla kamiennego. Sobibór – miejsce lokalizacji hitlerowskiego obozu zagłady w latach 1942 – 43 (w komorach gazowych straciło życie ok 180 tys. os.).

Mam nadzieję, że wspólnie spędzimy miłe chwile w tym mało znanym nam regionie – w tak trudnym czasie.

Zapewniam Państwa o dużej gościnności i życzliwości gospodarzy obiektu.

Wyjazd 1.09.2020 godz. 8.30 spod MDK

Z pozdrowieniami – Jadwiga Maciejewska