Zapisy na wycieczkę

Jak już informowaliśmy, Stowarzyszenie „RTW” otrzymało dotację na realizację zadania publicznego AKTYWNY SENIOR – ZDROWY SENIOR. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego częściowo dofinansował nam niektóre nasze działania, m.in. zaprojektowaną wycieczkę „Małopolskim Szlakiem Papieskim” w okresie 17 – 20.09.2020. (4 dni – trasa m.in. Olkusz, Kraków, Kalwaria Zebrzydowska, inne ciekawe miejsca).

Wycieczka zaplanowana była dla uświetnienia ogłoszonego roku 2020 Rokiem Papieskim w 100. rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II.

W związku z powyższym dokonujemy naboru uczestników tej wycieczki. Zapisy i wpłaty zaliczki w wysokości 100 zł przyjmuje kol. Joanna Suchocka tel. 600 084 021 w środy w Zielonym Domku w godz. 11.00 – 13.00. Każda chętna osoba zapisuje się osobiście.

Na dzień 15.06.2020 lista zapisanych jest już kompletna, ale pozostaje możliwość zapisania się na listę rezerwową.

Przewidywany koszt całej wycieczki ok. 650 zł.

Szczegóły co do ostatecznych kosztów (po uwzględnieniu dofinansowania), trasy i programu wycieczki są w trakcie dopracowywania i podane zostaną w terminie późniejszym.

Oczywiście, mamy nadzieję, że sytuacja związana z pandemią pozwoli nam na wspólne przebywanie i bezpieczne podróżowanie.