CENTRUM NAUKI KOPERNIK 17 października 2012 r.

DNIA 17.10 ROKU 2012 – TEGO WSIADAMY DO AUTOKARU KOLEŻANKO, KOLEGO! DO STOLICY ? WARSZAWY JEDZIEMY CENTRUM NAUKI ? KOPERNIK ? ZWIEDZIMY!

A BYŁO NA CO POPATRZEĆ I CZEMU SIĘ DZIWIĆ OJ BYŁO? OJ BYŁO!!!

Korzenie Cywilizacji Skąd pochodzimy? Dokąd zmierzamy? Kim jesteśmy? Wynalazki, które zmieniły świat Na niebieskich pagórkach, wśród gałęzi drzew, w chmurach i w podziemnych kryjówkach znajdujemy ślady zwierząt. Poznajemy życie przyrody. Co się dzieje w naszych głowach, kiedy kochamy, smucimy się podejmujemy decyzje? Odkrywamy emocje, myśli i uczucia, które rządzą tym, jak poznajemy siebie i innych.

Człowiek i Środowisko Przedmiotem badań i obserwacji są? sami zwiedzający, to co ich otacza. Można sprawdzić jak działa nasze ciało i zbadać jego sprawność. Strefa Światła Wystawa, w której zderzają się ze sobą światło i ciemność.

Świat w Ruchu Tajemnice kosmosu i mikroświata. Zagadki nad którymi wciąż głowią się uczeni.

Planetarium. Niebo Kopernika Seans składa się z dwóch części ?NIEBO NAD WARSZAWĄ oraz filmu popularnonaukowego. Zastosowany system projekcji sprawia, że obraz nieba otacz widza ze wszystkich stron. WSZYSTKICH ZACHWYCIŁY TECHNIKI OSIĄGNIĘCIA OD OSOBY DOROSŁEJ DO DZIECIĘCIA ZADOWOLENI Z MIŁYMI WRAŻENIAMI DO MIŃSKA POWRÓCILIŚMY ORGANIZATOROM I PANU KIEROWCY PIĘKNIE ? BRAWAMI ? PODZĘKOWALIŚMY!!! Tekst: Elżbieta Wójcicka