PRZYJĘCIE „PIERWSZAKÓW” DO GRONA STUDENTÓW

Miński UTW cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród seniorów naszego miasta. Tylko na rok akademicki 2012 / 2013 zapisało się 30-stu nowych słuchaczy tzw ” pierwszaki” To liczne grono słuchaczy To liczne grono słuchaczy 18 października w obecności wszystkich studentów i Zarządu Stowarzyszenia ?Radość Trzeciego Wieku? złożyło uroczyste ślubowanie .

Uroczyste było także wręczenie indeksów . Dla nas ” pierwszaków było to piękne przeżycie i wzruszająca chwila . Nowi słuchacze mieli także spotkanie integracyjne , które odbyło się 19 listopada w Zielonym Domku. W spotkaniu wzięło udział starsze stażem koleżeństwo oraz członkowie zarządu . Spotkanie było niezwykłe i bardzo sympatyczne Każdy uczestnik miał przypiętą karteczkę z imieniem i ze szczęśliwą dla siebie cyfrą od 1 do 20 W taki zabawny sposób poznawaliśmy się wzajemnie , próbując odgadnąć co kryje magiczna cyfra lub liczba wybrana przez koleżankę.

Przy muzyce , rozmowach , a także tańcach miło i szybko minął czas . Pełni optymizmu , że znaleźliśmy sposób na samotność , czekamy na następne spotkanie Tekst: Krystyna Sado „Pierwszak”