Zapisy na wycieczkę

Jak już informowaliśmy, Stowarzyszenie „RTW” otrzymało dotację na realizację zadania publicznego AKTYWNY SENIOR – ZDROWY SENIOR. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego częściowo dofinansował nam niektóre nasze działania, m.in. zaprojektowaną wycieczkę „Małopolskim Szlakiem Papieskim” w okresie 17 – 20.09.2020. (4 dni – trasa m.in. Olkusz, Kraków, Kalwaria Zebrzydowska, inne ciekawe miejsca).

Wycieczka zaplanowana była dla uświetnienia ogłoszonego roku 2020 Rokiem Papieskim w 100. rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II.

W związku z powyższym dokonujemy naboru uczestników tej wycieczki. Zapisy i wpłaty zaliczki w wysokości 100 zł przyjmuje kol. Joanna Suchocka tel. 600 084 021 w środy w Zielonym Domku w godz. 11.00 – 13.00. Każda chętna osoba zapisuje się osobiście.

Przewidywany koszt całej wycieczki ok. 650 zł.

Szczegóły co do ostatecznych kosztów (po uwzględnieniu dofinansowania), trasy i programu wycieczki są w trakcie dopracowywania i podane zostaną w terminie późniejszym.

Oczywiście, mamy nadzieję, że sytuacja związana z pandemią pozwoli nam na wspólne przebywanie i bezpieczne podróżowanie.