Inauguracja roku akademickiego 2021/22

7 października 2021r w gościnnej,  jak co roku sali  widowiskowej  MSA  w Mińsku Mazowieckim spotkaliśmy się  po raz piętnasty , aby rozpocząć nowy rok akademicki 2021/22. Niestety wszystko w rygorze sanitarnym ( maseczki , odległości, dezynfekcja rąk) bo pandemia koronawirusa  nas ?nie opuszcza?. Spotkanie inne niż zwykle, bo na scenie pojawiły się dwie prezeski  była – pani Jadwiga Maciejewska i nowa – pani Aleksandra Diwulska. Uroczystość, rozpoczęła była Pani prezes, która powitała szacownych  gości :  posła na Sejm pana Czesława Mroczka,  pana Jana Tarczyńskiego ? starostę naszego powiatu , panią Elizę Bujalską ? w-ce burmistrz naszego miasta, pana Janusza Piechowskiego ? wójta naszej gminy, panią Paulinę Rzewuską – Korycińską  dyrektor MSA, panią Joannę Wilczak ? dyrektor MDK, panią Karolinę Wieczorek ? dyrektor MBP, pana Leszka Celeja ? dyrektor MZM, panie dyrektor  zaprzyjaźnionych  Przedszkoli, panią Zofię Gierdal ? dyrektor Przedszkola Domowego  i  panią Agnieszkę Mazurek ? dyrektor Przedszkola nr.6,  członków Rady Programowej ? panią Bogusławę Bednarską , pana Jerzego Jackowicza , pana Mirosława Biedę oraz obecnych słuchaczy . Były  podziękowania dla byłej i życzenia wielu sukcesów dla nowej prezes Zarządu Stowarzyszenia.  Wykład Pani Elizy Bujalskiej –  zastępcy burmistrza, dotyczący obchodów 600 lecia praw naszego miasta i krótka część artystyczna w wykonaniu grupy  tanecznej ?Jak nie my to kto? i milusińskich z Przedszkola Domowego,  uświadomił nam , że wchodzimy w ten nowy rok akademicki z wielkim zapałem, ale pełni obaw czy będziemy mogli zrealizować nasze zamierzenia w czasie nieustającej pandemii? http://www.aktywnyseniormm.pl/index.php/2021/10/08/inauguracja-roku-2021-22/(otworzy się w nowej karcie)