ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

  Impreza kończąca bieżący rok szkolny 2018/2019 odbyła sie tym razem w przepięknych okolicznościach przyrody rezerwatu ,, Jedlina,, w lasach pod Mienią w dniu 8 czerwca a uczestniczylo w niej około 150 osób. Tańczyliśmy do upadłego , śpiewaliśmy do zdarcia gardeł i raczyliśmy się przysmakami z grila przygotowanymi przez koleżanki z Rady Słuchaczy. Ale zanim to wszystko nastąpiło , spotkaliśmy sie rano w  AlejceRadości Trzeciego Wieku aby uroczyście odsłonić ustawioną tam dla  uczczenia X- lecia naszego Stowarzyszenia ławeczkę. Ławeczka ta dzięki specjalnej konstrukcji zbliża siedzących na niej ludzi przez co symbolizuje  cel dzialalności naszego Stowarzyszenia. Oczywiście z ochotą pozowaliśmy wszyscy do zdjęć sprawdzając jak bardzo nas ona zbliżai było bardzo wesoło. Następnie zakopaliśmy obok ławeczki ,,Kapsułę czasu,, dla potomnych a w niej materiały informacyjne o Stowarzyszeniu oraz listy napisane przez naszych słuchaczy. Zakończyliśmy wzniesieniem toastu tradycyjną lampką szampana i odśpiewaniem hymnu Stowarzyszenia.

dav

Pzostałe zdjęcia w galerii
kliknijtutaj>>>http://www.aktywnyseniormm.pl/index.php/2019/06/10/zakonczenie-roku-2018-2019/