OBCHODY X-LECIA STOWARZYSZENIA ,,RTW,,

6 czerwca 2019 r. uroczyście obchodziliśmy dziesiątą rocznicę istnienia naszego Stowarzyszenia, które powołane zostało aby prowadzić Uniwersytet Trzeciego Wieku w Mińsku Mazowieckim. Na uroczystość przybyło wielu znamienitych  gości , którzy od lat wspierają naszą działalność. Koleżanka prezes Jadwiga Maciejewska w ciepłych słowach podziękowała i wręczyła pamiątkowe dyplomy wszystkim , którzy przyczynili sie do sprawnego funkcjonowania UTW przez te lata ? zaproszonym gościom i słuchaczom ? wolontariuszom. Goście przekazali wyrazy uznania za duży wkład pracy w organizację zajęć edukacyjnych, kulturalnych i warsztatowych dla dużej grupy seniorów w naszym mieście. Na wniosek Starosty Powiatu p.A.J.Tarczyńskiego nasze Stowarzyszenie zostalo wyróżnione Medalem Pro Masowia przez Marszalka             Województwa Mazowieckiego p.Adama Struzika. Indywidualnie Medalem uhonorowano kol. Jadwigę Maciejewską i kol. Marię Wocial.Siedem osób otrzymało dyplomy uznania Marszałka Województwa Mazowieckiego: Zofia Grzelak , Ewa Gańko , Jadwiga Korzeń, Jerzy Maciejewski, Anna Smoleńska , Elżbieta Wójcicka , Antoni Zawadzki.     Z okazji jubileuszu został wydany piękny , okolicznościowy biuletyn  pokazujący cele i dotychczasowe osiągnięcia naszego Stowarzyszenia.Uroczystość zakończyła część artystyczna w wykonaniu uczniów Miejskiej Szkoły Artystycznej , zespołu ,,Dąbrówka,, oraz grupy wokalnej,Śpiewajmy Razem,, i zespołu tanecznego ,,Jak nie my , to kto ,, złożonych ze słuchaczy naszego UTW.