Parada Seniorów 2018

Osoby zainteresowane wyjazdem do Warszawy w dn. 18 sierpnia 2018r na coroczną ,, Paradę Seniorów,,   proszone są o kontakt

z kol. Alicją tel. 604 485 184 prowadzącą zapisy na tę imprezę.

V Parada Seniorów już 18 sierpnia 2018!

Największe senioralne wydarzenie w Polsce powraca. Dojrzali Wspaniali znów wyjdą na ulice stolicy, a następnie wezmą udział w wielogodzinnym pikniku. Mamy nadzieję, że w sierpniu pobijemy kolejny rekord frekwencyjny – w minionym roku było nas 12 000 osób z ponad 100 miejscowości.

Parada 2018 wystartuje znów na Rondzie de Gaulle’a, w samym centrum Warszawy o godzinie 12.00 by pokonać trasę 1 kilometra Traktem Królewskim. Radosny, kolorowy i rozbrzmiewający muzyką przemarsz ukończymy na zielonym kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie od 13.00 do 20.00 odbędzie się Piknik Pokoleń.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych rozrywkach, a także panelach dyskusyjnych i warsztatach. Ambasadorami i gośćmi wydarzenia będą m.in. Beata Tadla, Jarosław Gugała, Anna Korcz, Andrzej Depko, Anna Plaszczyk, oraz Robert Janowski.

W programie także kilkadziesiąt koncertów i największy w Polsce dancing międzypokoleniowy prowadzony przez DJ Wikę, a także bezpłatny poczęstunek, upominki i wiele innych atrakcji.

Tradycyjnie postaramy się wspomóc finansowo wszystkie grupy zorganizowane (powyżej 40 osób) przybywające spoza Warszawy. Zakończyliśmy już przyjmowanie wniosków o dofinansowanie przyjazdu, ale wciąż grupy zorganizowane mogą się rejestrować – każda zarejestrowana grupa otrzyma kupon na poczęstunek i prezenty od sponsorów, a także opiekę logistyczną z naszej strony. Zarejestruj grupę >>

Celem Parady jak zawsze jest zaprezentowanie ogromnego potencjału i różnorodności grupy niemal 10 milionów Polskich Seniorów.